U14 Starší žáci

FK Čáslav - FC Sellier&Bellot Vlašim

K dalšímu mistrovskému zápasu k nám zavítalo mužstvo z Vlašimi, které je zatím v naši skupině první.

První poločas měli jasnou převahu hosté a jen díky brankáři Kubínovi se šlo do kabin jen za stavu 0:3.

V druhém poločase se hra už výrazně vyrovnala a i my jsme dokázali ohrozit branku Vlašimi. To ale nic neměnilo na koněčné výhře hostů 1:4.

Dnes nám nevyšel vstup do zápasu a konec prvního poločasu. Tam jsme zbytečně inkasovali branky z naši nesoustředěnosti a nechali jsme Vlašim odskočit na 0:3!. O poločasu musela nuceně obě mužstva střídat hráče, kteří už hráli za U15. Díky téhle změně se hra výrazně srovnala a nám se podařilo snížít na 1:3. Bohužel pro nás jsme záhy nedotáhly tři slibné situace a to definitivně rozhodlo zápas. Kluky ale musím pochválit za to jak dokázali v druhém poločase zápas ještě zdramatizovat .