U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

FK Čáslav - FK Jablonec

V sobotu 6.4. jsme doma hostili druhý tým tabulky,FK Jablonec. Do utkání jsme nastupovali z jasným cílem, navázat na dobrý výkon z posledního domácího zápasu.

V prvním poločase se hrál v celku vyrovnaný fotbal. Jablonec se snažil do naší obrany dostat kombinací, naopak my jsme se snažili o rychlý přechod do útočné fáze. Největší šanci v prvním poločase si vytvořili hosté, ale pozorného Tomáše Kubína v bráně nenachytali. I proto se do kabin šlo za stavu 0:0.

V druhém poločase byla už převaha Jablonce výrazná. Hosté si začali vytvářet po zbytečných ztrátách, převážně ve středu hřiště,brankové šance. Jelikož, ale nedokázali žádnou svoji možnost využít, přišli na řadu pokutové kopy.

Při penaltách korunoval svůj dobrý výkon brankář Kubín a vychytal Čáslavi bod na víc!

My jsme dnes sehráli velice dobrý první poločas. Dokázali jsme kompaktně bránit a vycházel nám v celku přechod do útočné fáze. Bohužel jsme nedokázali některé slušné situace dotáhnout do úspěšného konce. Druhý poločas byl výrazně ovlivněn, naším dvojím  vynuceným střídáním. To se odrazilo na naší kvalitě hry hlavně v přechodové fázi. Začali jsme přicházet lacině o míče a díky tomu měl Jablonec výrazný tlak. Jen díky štěstí a bojovnosti kluků se nám podařilo utkání dovést do pokutových kopů. Tam se projevila forma našeho brankáře a rozstřel jsme vyhráli!