U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

FK Čáslav - FK Náchod

V prvním jarním kole k nám zavítal druhý celek tabulky, tým z Náchoda. Jelikož jsme se vrátili den před zápasem ze soustředění, tak jsme byli zvědaví jak se kluci popasují z únavou.

Dnešní zápas se mě hodnotí velice dobře. Celé utkání jsme odehráli velice soustředěně a kompaktně. Pozorně jsme bránili a snažili jsme se rychle přecházet do rychlých protiútoků. Hosté měli sice územní převahu, ale do větších brankových šancí se dostávali sporadicky. Největší možnosti si vytvářeli z rohových kopů, ze kterých i skórovali a dokázali tak v zápase odskočit na skóre 1-3! To ale naše kluky nesrazilo do kolen a brankami Tomáše Rolence a Filipa Vargy upravili na konečných 3:3!  Kluci dnes ukázali velký charakter a byli po zásluze odměněni vyrovnávající brankou v poslední minutě utkání. Všichni si za dnešní výkon zaslouží velkou pochvalu a věřím že budeme takto pokračovat i nadále.

FK Náchod

8' Rolenec, 64' Rolenec PK, 70' Varga

Málek - Houfek, Ondráček - Roubíček, Rolenec, Míšek (36' Spáčil), Vávra (53' Sucharda) - Moc (22' Hybler), Růžička - Rais, Varga