U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

Havlíčkův Brod odjel s přídělem

První přípravné utkání na sezonu 2017/18 sehráli žáci kategorie U14. Po slušném výkonu nastříleli domácí fotbalisté soupeři z Havlíčkova Brodu osm branek, když se hattricky blýskli Kraj a Lacman.

Hodnocení trenéra

Úvod utkání patřil domácím. V prvních pěti minutách se trefili dvakrát - nejprve krásnou střelou o břevno skóroval Zeman, o chviličku později vystihla Hlouchová rozehrávku gólmana a zdvojnásobila skóre. Poté se dostali ke slovu střelci utkání - do poločasu se dvakrát prosadil Kraj, když zužitkoval přesné kolmice Hlouchové. Lacman v první půli zahodil co mohl, přestože šancí neměl málo. Soupeř se prosadil těsně před poločasovým hvizdem rozhodčího Zoufalého, když vystihl malou domů Tvrdého.

    Druhá půle začala podobně jako první. Lacman se nejprve trefil přesnou střelou z dálky a stejný hráč zvýšil i na 6:1 po hezké kombinaci a finální přhrávce Hájka. Sedmý gól vstřeli Kraj, který dorážel trestný kop Hájka. Zkomletoval tím svůj hattrick. A totéž se povedlo Lacmanovi, který uzavřel skóre na konečných 8:2. Před ním ještě korigovali brodští svou prohru, když se prosadili po rychlém protiútoku do otevřené obrany.

   "Na to, že hráči nastoupili po jednom tréninku, utkání zvládli velmi dobře. Samozřejmě chyby jsme viděli, ale převažovaly klady. Horší organizaci hry nahradily individuální schopnosti našich hráčů, ze spousty šancí se nakonec urodilo osm gólů. Mohlo a mělo jich být ale víc. Ve všech aspektech utkání jsme byli lepší a těšíme se na lepší soupeře."

8 : 2
(4 : 2)

FK Čáslav

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky

FK Čáslav - Slovan Havlíčkův Brod 8:2 (4:1)

branky: 3x Kraj, 3x Lacman, Hlouchová, Zeman

Sestava

Kosprd (35´ J.Tlustý) - Houfek, Howard, Tvrdý, Kotrba - Zeman - Kraj, Hlavinka, Hlouchová, Hájek - Lacman