U14 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Hokejový výsledek v Golčově Jeníkově

Dva modelové zápasy na rozkoukání a třetí zápas proti týmu z OP byl znovu výbornou průpravou pro hráče ročníku 2007 v přechodu na velké hřiště.

Hned v úvodu jsme inkasovali branku po samostatné akci domácího hráče,který prošel z vlastní poloviny až k naší bráně a přesnou přihrávkou našel svého spoluhráče,který dával do "prázdné".

Tím byla odstartována dlouhá pasáž zápasu ve které jsme velmi dobře kombinovali a dostávali se do šancí.Bohužel naše zakončení bylo velmi žalostné.Díky dvěma proměněným penaltám jsme otočili výsledné skóre 1.poločasu.

Ve druhé půli jsme pokračovali v dobývání domací brány a zatěžovali jsme konto domácích dalšími brankami.

Velmi mrzet nás musí závěrečných 15. minut.Hrubé chyby v naší rozehrávce od brány byly zdrojem aktivity domácích,kteří nás dokázali 3x potrestat a zkorigovali výsledek zápasu na konečný stav 4:8

Doufejme,že každý z hráčů si vzal ponaučení z negativních i pozitivních řešení situací v tomto zápasu

TJ Sokol Golčův Jeníkov

Brázda 2,Förster 2,Koryčánek,Resl,Vondra,Roček