U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Kvalitní přátelský zápas

Dva rozdílné poločasy byly k vidění v Čáslavi na UMT v prvním přátelském zápase proti týmu Pardubic.

Aktivní vstup do zápasu patřil domácím. V 6.minutě nahrál Vejrosta Hyblerovi a domácí šli do vedení 1:0.

V 32.minutě předvedl Píška "svůj" slalom z vlastní poloviny až před bránu Pardubic,kde našel Vargu a pro něj to už byla lehká záležitost poslat míč do brány 2:0.

Druhý poločas začal v úplně jiném rytmu než ten první. Hráči Pardubic zrychlili hru ,zpřesnili kombinace a začali mít zjevně navrch. Jeden z  jejich rychlých protiútoků byl zastaven nedovoleně a proměněná penalta znamenala snížení stavu na 2:1.

Následoval rychlý dvougolový blok.Varga ukázal svou rychlost a zvýšil na 3:1. Hosté okamžitě po rozehrání dohráli míč do domácí brány a bylo 3:2.

Hráči Pardubic jakoby přeřadili ještě na vyšší rychlostní stupeň a hra se až na vyjímečné chvilky přesunula před domácího golmana. Branky hostů po rohovém kopu a rychlé kombinaci na malém prostoru v pokutovém území znamenaly obrat a jejich vedení 3:4.

Domácí hráči nesložili zbraně a nechtěli odejít z dobře rozehraného zápasu poraženi.Odměnou byl rychlý průnik Vargy a přihrávka na Ročka,který si prvním dotykem připravil míč a druhým rozvlnil síť za zády brankáře hostů. !4:4!

Pardubice mají velmi kvalitní tým, všichni hráči maji skvělou práci na míči. O to víc potěší, že naši borci se ničeho nezalekli a sehráli vyrovnaný zápas plný pohybu s velký množstvím rychlých fotbalových řešení.

FK Pardubice

Hybler (Vejrosta), Varga (Píška), Varga, Roček (Varga)

Beránek,M.Málek - Holý, Hybler, Koryčánek, L.Málek, Paták, Píška, Resl, Roček, Růžička, Šolta, Vančura, Varga, Vejrosta