U14 Starší žáci

MFK Chrudim - FK Čáslav

Dnešní zápas bych rozdělil do čtyř fází.

Úvod zápasu se nám povedl. Byli jsme aktivnější než Chrudim. Měli jsme zajímavé situace ve vápně. Bohužel jsme ve finální i předfinální fázi byli nepřesní. V první polovině poločasu se  hra vyrovnala a velkou šanci, kterou jsme sami soupeři nabídli, nedokázala Chrudim proměnit. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme vůbec nezachytili a to Chrudim potrestala vedoucí brankou. Postupem času se hra opět vyrovnala, ale až do konce zápasu jsme se již žádné větší šance nedočkali a tak tři body putovaly do Chrudimi.