U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Nabídka pro všechny brankáře FK Čáslav

Navázání spolupráce mezi OFS Kutná Hora, ČUS Kutná Hora a Fotbalovou Akademií Radka Sňozíka z.s.

V listopadu 2018 proběhl v Kutné Hoře ukázkový brankářský trénink, který vedl na pozvání OFS v Kutné Hoře bývalý ligový brankář a v současné době trenér Radek Sňozík. Na základě kladných ohlasů a předběžného zájmu brankářů na kutnohorském okrese se sportovní organizace OFS Kutná Hora a ČUS Kutná Hora rozhodly navázat dlouhodobější spolupráci s Radkem Sňozíkem resp. s jeho fotbalovou akademií (FARS).

Fotbalová akademie bude v průběhu března až června 2019 zajišťovat brankářské tréninky pro zájemce z řad brankářů našeho okresu v kategoriích U10 až U19. Cílem spolupráce je umožnit brankářům pravidelné moderní a kvalitní tréninky pod odborným vedením Radka Sňožíka a jeho týmu. Motto FARS: „Nejlepších výsledků dosáhneš jedině tehdy, když se budeš učit od těch nejlepších. Najdeš v nás nejen své trenéry, ale i přátele, kteří tě podpoří. Stačí jen chtít … a začít s námi trénovat“

Pravidelné tréninky budou probíhat každou středu, počínaje dnem 14.3.2019 vždy od 18:00 – 19:00 pro kategorie U10 – U13, od 19:00 – 20:00 pro kategorie U14-U19. Místo konání tréninků se bude pravidelně střídat mezi Kutnou Horou a Čáslaví. Na brankáře celkem čeká v průběhu března – června min. 15 tréninkových jednotek. Cena za brankáře byla stanovena na částku 2.999,- Kč.

První trénink 14.3.2019 začíná v Kutné Hoře.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo emailem na sekretariátě OFS:

paní Šandová Iva, tel. 702 022 228 / e-mail: ofs.kh@seznam.cz

Sledujte