U14 Starší žáci

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Nepovedené utkání v Jihlavě

Vyrovnaný začátek zápasu vyzněl lépe pro tým z Čáslavi.Dobrý presink na útočné polovině přinesl chybu domácího brankáře a aktivní Koryčánek využil nabídnuté šance a poslal hosty do vedení.

Bohužel,to bylo to první a poslední,kdy hosté ohrozili soupeřovu bránu.Domácí předváděli hezké útočné akce,ale jejich koncovka byla nepřesná a proto první poločas skončil 0:1.

V 2.poločase obrana hostů předváděla obětavou práci a M.Málek v některých chvílích čaroval.Čelil deseti střelám a dalších osm jich minulo bránu.

Jak to v takových zápasech bývá,vše odstartovala první branka domácích,pak se hosté dostali k míči vždy jen na kratičkou dobu.Domácí výrazně opanovali zbytek zápasu a celkem pět inkasovaných branek byl pro hosty milosrdný výsledek

Po dobrých výsledcích z konce podzimu bylo utkání v Jihlavě velkou lekcí a ukázkou jak se dá rychle,přesně a kreativně pracovat s míčem.Dokud jsme měli dostatek sil,dokázali jsme úspěšně bránit a držet nadějný výsledek.S přibývajícími minutami a obdrženými brankami šla rapidně dolů i úroveň naší hry