U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Poctivá obrana a lepší produktivita rozhodly o výhře nad Kolínem

Kolín přijel na UMT v Čáslavi výrazně útočně naladěn.O tom svědčí i poměr střel na bránu v 1.poločase 3:8.

Poločasový stav 0:0 dával šance oběma týmům.

Ve druhé polovině domácí nepolevili v obranné činnosti a zvýšili tlak na bránu hostů a výsledek se dostavil.

Nejdříve Resl chytře prostrčil míč na Raise a ten otevřel skore zápasu na 1:0.

Potom Švanda odvážně vniknul do pokutového ůzemí hostů,obešel tři hráče a míč nasměroval před bránu.Tam ho hostující obránce nešťastně poslal do vlastní brány 2:0.

Na 3:0 zvýšil v závěru M.Málek po dravém průniku Šolty.

Hostům z Kolína se po celý zápas dařily útočné kombinace a před naší bránou byli velmi nebezpeční.Nám v obou poločasech perfektně zachytali oba brankáři M.Málek a Beránek.Dobrou práci podala celá obrana ve které dominovali oba stopeři Píška - Vejrosta,kteří se v tomto zápase skvěle doplňovali.

Ve 2.poločase jsme zlepšili útočnou činnost celého týmu a branky na sebe nenechaly dlouho čekat...

SK Sparta Kolín

Rais, vlastní po průniku Švandy,M.Málek

Beránek,M.Málek - Rúžička,Píška,Vejrosta,Šolta,,Rais,Spáčil,Švanda,Zavadil,Brázda,Resl,Břinčil,Vondra