U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Pohodová výhra v Kolíně

Druhé přípravné utkání posloužilo k zvednutí sebevědomí po Jihlavě. Kvalita soupeřů byla naprosto rozdílná a na výhru nám stačilo proměnit zlomek šancí. Střelecky se blýskl Lukáš Zeman, který za pár minut v duelu U15 vstřelil dvě branky a stejně se mu vedlo i za U14.

Hodnocení trenéra: "V první půli nám domácí relativně stačili, alespoň se snažili o útočení a třikrát ohrozili Lacmana v bráně (chytal poprvé a vedl si velmi dobře). My jsme spalovali jednu šanci za druhou, přesto jsme si vypracovali pohodlný náskok. Nejprve se trefil z penalty Zeman, poté proměnil jeden z několika samostatných úniků Žiško a skóre uzavřel opět Zeman po hezkém sólu přes několik protihráčů. Druhý poločas jsme na hřišti již dominovali, jen jsme nedávali branky. Předvedli jsme několik velmi hezkých kombinací, domácí jsme přehrávali i individuálně (zejména Vojta Záuba se bavil obcházením protihráčů).

Oproti Jihlavě to byl ale pořádný sešup. Výkonnostní, ale hlavně v tom, co bylo na hřišti a okolo něj slyšet.

SK Sparta Kolín

FK Kolín - FK Čáslav 0:3 (0:3)

branky: 2x Zeman (jednou z pk.), Žiško

Lacman - Houfek, Howard, Kubín, Hlavinka - Zeman - Žiško, Záruba, Růžek, Hájek - Míšek