U14 Starší žáci

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Prohra s kvalitním soupeřem

Hosté z Pardubic měli po celý zápas převahu a velké procento držení míče.V prvním poločase jme měli dost sil a díky tomu jsme dokázali ubránit rychlé kombinace hostujícího týmu.Obě obdržené branky jsme inkasovali po nedůsledném bránění a obsazování hráčů soupeře.

Ve druhé polovině zápasu jsme si už dovolili více.Dokázali jsme přenést hru na polovinu soupeře a ohrozit brankáře Pardubic.

V 60. minutě vyslal Paták do křídelního prostoru Raise,ten se dokázal probít přes dva obránce.Zpětnou přihrávkou našel před bránu nabíhajícího M.Málka,který znovu všem ukázal,že je nejenom výborný brankář a vstřelil čestný úspěch našeho týmu.

O několik minut později se tato situace opakovala.Rais se prosadil  u postranní čáry a nasměroval svou přihrávku na dobře postaveného Spáčila.Bohužel,skákající míč se nepodařilo ve skvělé šanci zkrotit a pohotová střela skončila mimo bránu.

Velmi důležitý zápas pro získávání zkušeností...

FK Pardubice

Matyáš Málek