U14 Starší žáci

První zápas letní přípravy

První zápas letní přípravy jsme sehráli v Tisu proti účastníkovi jihomoravské skupiny divize starších žáků U14,který měl v nohách několik tréninkových jednotek,protože začal o 14 dnů dříve.Sestava byla ovlivněna díky prázdninám,dovoleným a fotbalovým kempům.

Díky ospalému začátku jsme soupeři darovali dvougolové vedení.Postupem doby jsme začali přivykat tempu domacích a v závěru první části hrací doby dokázal Koryčánek upravit poločasové  skore na 2:1.

Druhý poločas byl v naší režii.Kluci zpřesnili hru,byli důrazní v osobních soubojích a zkvalitnili zakončení.Výsledkem bylo pět branek v síti Havlíčkova Brodu a radost z předvedené hry a vítězství v zápase