U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

První zápas letní přípravy

První zápas letní přípravy jsme sehráli v Tisu proti účastníkovi jihomoravské skupiny divize starších žáků U14,který měl v nohách několik tréninkových jednotek,protože začal o 14 dnů dříve.Sestava byla ovlivněna díky prázdninám,dovoleným a fotbalovým kempům.

Díky ospalému začátku jsme soupeři darovali dvougolové vedení.Postupem doby jsme začali přivykat tempu domacích a v závěru první části hrací doby dokázal Koryčánek upravit poločasové  skore na 2:1.

FC Slovan Havlíčkův Brod

Čertek 2,Brázda,Paták,Holý

M.Málek(40.Beránek)-Holý,Píška,Švanda,Šolta-L.Málek,Paták,Vančura,Koryčánek(50.Brázda),-Čertek(52.Vondra),Resl