U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Rais a Vančura řádili!

Neskutečný vstup do zápasu s Benešovem se podařil základní sestavě domácích,ve které excelovali Rais a Vančura.

Ve 12.-té minutě byl stav na ukazateli skóre 4:0!O všechny branky i asistence se svorně rozdělili zmínění hráči.Na jejich ofenzivní činnost nedokázali  hosté z Benešova  najít protizbraň.

V závěru 1.poločasu přidal Rais ještě jednu asistenci,když našel v pokutovém území Růžičku a ten nasměroval míč do brány

Druhý poločas už neměl takovou kvalitu jako první polovina.Hosté se zlepšili,hra byla vyrovnanější,šance se objevily na obou stranách hřiště.K vidění byla už jen jedna branka.Tým Benešova,díky ní zkorigoval skóre zápasu a vyhrál druhý poločas.

SK Benešov

3.Rais(Vančura),6.Vančura(Rais),8.Rais(Vančura),12.Vančura(Rais),32.Růžička(Rais)

M.Málek - Vejrosta,Švanda,Píška,Šolta - Vančura,Paták,Spáčil(22.Růžička),Koryčánek(29.Brázda) - Rais(41.Hybler),Resl(41.Zavadil,56.Vondra)