U14 Starší žáci

Remízová příprava s Vyšehradem

Po dohodě s Vyšehradem se hrálo na třetiny. V té první se hrál výborný fotbal. Kombinační, rychlý, důrazný. Mírnou převahu si udržovali domácí, nicméně do vedení šli hosté - ve 14. min. unikli a rychlý protiútok zakončili přesně - 0:1. Za dvě minuty vyrovnal důrazný Záruba - te se i s trochou štěstí dostal přes tři obránce a tváří v tvář gólmanovi zachoval chladnou hlavu - 1:1.

Po pětinásobném střídání v čáslavském týmu se do tlaku dostal Vyšehrad. Přesto šli do vedení domácí - individuální akci vyřešil nádherně Míšek - 2:1. Jenže sílícímu náporu hostů čáslavské obrana neodolala - ve 43. minutě navedl míč z levé strany doprostřed záložník Vyšáku a tvrdou střelou nedal Tlustému šanci.

Další pěti násobné střídání do třetí třetiny tlak soupeře nezmírnilo a Vyšehrad opět udeřil - 48.min. 2:3 po průnikové přihrávce za obranu. Ubývající síly "céčkařů" byly hodně znát a tak na posledních deset minut se do hry vrátila sestava z úvodu duelu. Hra se vyrovnávala a nakonec se srovnalo i skóre. Mocovo "nechytatelné" bodlo proklouzlo do sítě v 68. min. a gólman hostí se červená ještě teď.

V první části se hrál z mého pohledu výborný fotbal. Některé akce byly na obou stranách velmi povedené a asi mělo padnout více branek. Po vystřídání se hra změnila, přeci jen na kluky, kteří hrají spíše za céčko to bylo velmi rychlé. Ale statečně bojovali a alespoň poznali rychlost a kvalitu lepšího týmu. Ke konci už na nich byla únava znát až příliš a tak jsme to znovu prostřídali a vrátli se i do hry. Každé podobné utkání klukům může jen prospět.

3 : 3
(2 : 1)

FK Slavoj Vyšehrad

16´ Záruba, 27´Míšek, 68´Moc -  14´, 43´, 48´ Lavický

J. Tlustý - Tvrdý, Zeman, Žiško, Kubín - Moc, Záruba, Houfek, Hájek - Kotrba, Míšek

střídali: Vosáhlo, Hadrovský, Mezsároš, Zoul, Lacman