U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Rozhodnutí přišlo v 11. sérii penaltového rozstřelu

Vyrovnaný zápas ve kterém to chvílemi pěkně jiskřilo

Náš dobrý vstup do zápasu umocnil už po několikáté Rais,který se protáhnul mezi obránci a předložil míč Patákovi,který nás poslal do vedení.

Dobře hrající hosty tato skutečnost nijak nedeprimovala a v průběhu zápasu dokázali otočit stav na 1:3.Nutno podotknout,že jim pomohl náš nedůraz a výběr špatného řešení v některých situacích

Vyrovnat se nám podařilo ve šťastné dvouminutovce,kdy nejdříve chyboval hostující obránce a Koryčánek sám na brankáře uklidil míč k tyči.Dvě minuty na to neudržel míč brankář a Resl prokázal klid v koncovce.

Penalty jsou vždy loterie a dnes v ní byli šťastnější hosté z Cidliny,kteří si odvážejí dva body

RMSK Cidlina

2.Paták(Rais),63.Koryčánek,65.Resl

M.Málek(60.Beránek) - Růžička(31.Koryčánek),Švanda(41.Hybler),Píška,Šolta - L.Málek,Vančura,Paták,Zavadil(60.Vondra) - Resl,Rais(41.Spáčil)