U14 Starší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

S lídrem tabulky jsme drželi krok pouze v 1.poločase

Celkem rychle se všem hráčům podařilo přivyknout podmínkám sobotního zápasu v Chrudimi. Teplota 7 stupňů Celsia, déšť a kaluže, které nepředvídatelně zastavovaly míč.

Domácí začali velkým náporem, ale dalekonosná střela Resla překvapila nejen domácího brankáře, ale i všechny aktéry na hřišti. I když hráči Chrudimi neustále ukazovali svou herní kvalitu, dokázali jsme si vypracovat ještě dvě brankové možnosti. Nejprve postupoval na domácí bránu Tlustý, ale rychle vybíhající gólman ho připravil o výsledný efekt. Potom Dražinovský přečetl rozehru obránců .Dobře si vyvedl míč do prostoru, kde mu už nikdo nepřekážel, ale prázdnou bránu minul.

My jsme šance neproměnili a tak zaúřadoval domácí kapitán. V rozmezí tří minut dal dvě branky a poslal svůj tým do vedení.

Ve 2. poločase domácí zjednodušili hru a v našem pokutovém území byli nebezpeční, díky technicky dobře vybaveným hráčům. Nám se nepodařilo navázat na houževnatý a bojovný výkon z první půle.

Za zmínku stojí hezká průnikovka Kováře na Holého ,ale ten nedokázal brankaře překonat.

Foto soupeře: https://www.zonerama.com/Bazi-foto/Album/6607508

Zápas jsme výsledkově nezvládli, ale všichni kluci si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, kterou po celý zápas předváděli.

Hrdinou utkání byl kapitán Martin Resl. Vstřelil naši jedinou branku, po celý zápas organizoval naši obrannou činnost a neúnavně narušoval útočnou aktivitu soupeře "sebezničujícími" zákroky.

MFK Chrudim

12. Resl

Jeřicha - Novotný, Resl, Růžička, Trzaskalik, Kovář (53. Miláček), Dražinovský, Hájek, (60. Břinčil), Tlustý (41. Krejza), Koryčánek, Holý (67. Zavadil)