U14 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Soupeř byl nad naše síly

Tým Náchoda vyhrál všechny tři zápasy podzimní části mistrovské soutěže a tak před čáslavskými žáky nebyl lehký zápas

Ihned po rozehře byla domluvena útočná kombinace, ale už třetí přihrávka byla malá domů. Domácí do nás zajeli a využili našeho zaváhání k první brance. Jak 1. poločas začal, tak i skončil. Malá nedůslednost v obranné činnosti a obdržená branka v poslední minutě 1. poločasu znamenala zvýšení na 2:0.

Celý zápas jsme byli pod velkým tlakem soupeře, ze kterého jsme se nedokázali vymanit. Dařilo se nám vyvést míč do středu hřiště,ale nedařilo se nám ho tam udržet.Takže domácí obranu pozlobil pouze Holý, který dostal několik dlouhých míčů do běhu,ale efekt nebyl žádný.

Branku domácích jsme ohrozili za celý zápas dvěma střelami a dvakrát jsme šli na brankáře po samostatném úniku. Ani jednu možnost se nepodařilo vyřešit kvalitním zakončením.

FK Náchod

Jeřicha - Jeřábek, Růžička, Resl, Gaspri, Katzer (41.Klinkáček), Dražinovský, Hájek (56. Zavadil), Balvín (41. Tlustý), Holý, Koryčánek ( 41.Vondra, 61. Kovář)