U14 Starší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Spravedlivou remízu nám osladila výhra na penalty

Zápas dvou hodně vyrovnaných soupeřů ve kterém bylo k vidění mnoho gólových šancí. Na první branku hostů se podařilo rychle odpovědět po průniku Petra Holého 1:1.

Pak následoval festival neproměněných šancí na obou stranách hřiště. Domácí měli pět "loženek" a dvakrát orazítkovali břevno.

Paradoxně to byli hosté,kteří z rychlého protiútoku šli znovu do vedení 1:2. V závěru to bylo hop nebo trop. Rozuzlení přinesla nepřehledná situace před bránou Trutnova, kde se nejrychleji orientoval Mára Šic a vyrovnal na konečných 2:2.

Penalty jsou vždy o štěstí a tomu šli domácí naproti...

Foto Pavla Hájková

 

Hodnocení trenéra

Dnes si naši borci hrábli do rezervoáru svých sil a zaslouží si pochvalu. Velmi důležité bylo, že jako tým jsme to nevzdali a celý zápas jsme odmakali až do konce i když se výsledkově pro nás nevyvíjel příznivě.

Všichni naši exekutoři předvedli v penaltovém rozstřelu dobré nervy a první čtyři penalty (Holý, Jeřábek, Resl, Katzer )bez zaváhání proměnili. Na pátou penaltu se těšil Vítek Vondra, ale než na něj přišla řada už bylo rozhodnuto.

Skvělý reflex v bráně předvedl Tonda Jeřicha, který dokázal soupeři dvě penalty bravůrně zlikvidovat

2 : 2
(1 : 1)

FK Čáslav

 

MFK Trutnov

Branky

9. Holý, 69. Šic

Sestava

Jeřicha - Jeřábek, Vejrosta (41. Katzer), Resl (C), Trzaskalik, Novotný, Dražinovský (51. Šic), Hájek, Koryčánek(34. Balvín, 54. Zavadil)), Holý, Förster (60. Vondra)