U14 Starší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Spravedlivou remízu nám osladila výhra na penalty

Zápas dvou hodně vyrovnaných soupeřů ve kterém bylo k vidění mnoho gólových šancí. Na první branku hostů se podařilo rychle odpovědět po průniku Petra Holého 1:1.

Pak následoval festival neproměněných šancí na obou stranách hřiště. Domácí měli pět "loženek" a dvakrát orazítkovali břevno.

Paradoxně to byli hosté,kteří z rychlého protiútoku šli znovu do vedení 1:2. V závěru to bylo hop nebo trop. Rozuzlení přinesla nepřehledná situace před bránou Trutnova, kde se nejrychleji orientoval Mára Šic a vyrovnal na konečných 2:2.

Penalty jsou vždy o štěstí a tomu šli domácí naproti...

Foto Pavla Hájková

Dnes si naši borci hrábli do rezervoáru svých sil a zaslouží si pochvalu. Velmi důležité bylo, že jako tým jsme to nevzdali a celý zápas jsme odmakali až do konce i když se výsledkově pro nás nevyvíjel příznivě.

Všichni naši exekutoři předvedli v penaltovém rozstřelu dobré nervy a první čtyři penalty (Holý, Jeřábek, Resl, Katzer )bez zaváhání proměnili. Na pátou penaltu se těšil Vítek Vondra, ale než na něj přišla řada už bylo rozhodnuto.

Skvělý reflex v bráně předvedl Tonda Jeřicha, který dokázal soupeři dvě penalty bravůrně zlikvidovat

MFK Trutnov

9. Holý, 69. Šic

Jeřicha - Jeřábek, Vejrosta (41. Katzer), Resl (C), Trzaskalik, Novotný, Dražinovský (51. Šic), Hájek, Koryčánek(34. Balvín, 54. Zavadil)), Holý, Förster (60. Vondra)