U14 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Více informací

Příští utkání

Doma
21. 11. 2018 17:00

přípravné utkání
Česká divize žáků
FK Bohemia Poděbrady

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 19.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
úterý 20.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
středa 21.11.
17:00 - 18:30
PU FK Bohemia Poděbrady - FK Čáslav
Poděbrady
pátek 23.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
pondělí 26.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
úterý 27.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
středa 28.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
pátek 30.11.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
pondělí 03.12.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
úterý 04.12.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
středa 05.12.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva
pátek 07.12.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav - tráva

Program týmu

středa 21.11.
17:00
FK Čáslav
- : -
FK Bohemia Poděbrady
Poděbrady
neděle 17.02.
16:00
FK Čáslav
- : -
MFK Trutnov
Čáslav - UMT

Výsledky týmu

neděle 11.11.
11:45
FK Čáslav
Sokol Třebeš
Čáslav - UMT
sobota 03.11.
11:45
FK Jablonec
FK Čáslav
ZŠ Mozartova / UMT
pátek 26.10.
15:45
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
SC Nymburk
sobota 20.10.
11:45
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - tráva
sobota 13.10.
11:45
SK Benešov
FK Čáslav
TJ Úročnice Benešov, náhradní hřiště UMT Benešov
středa 10.10.
16:30
FK Čáslav
FC Chotěboř
Chotěboř
sobota 06.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav - tráva
neděle 23.09.
11:45
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - tráva
sobota 15.09.
11:15
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín - tráva
sobota 08.09.
11:45
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod - UMT
sobota 01.09.
11:45
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - tráva
sobota 25.08.
11:45
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - tráva
středa 22.08.
18:30
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
středa 15.08.
17:30
FK Junior Děčín - 8 : 1
Jiskra Modrá
neděle 12.08.
0:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Jiskra Modrá
úterý 07.08.
17:00
FK Slavoj Vyšehrad
FK Čáslav
Kácov
sobota 09.06.
10:00
FK Slavoj Vyšehrad
FK Čáslav
Chotusice
neděle 03.06.
11:45
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Nový Bydžov
neděle 27.05.
11:45
FK Čáslav
SK Benešov
Čáslav
úterý 22.05.
17:45
MFK Chrudim
FK Čáslav
Letní stadion
neděle 20.05.
9:00
Amfora Cup - :
Umag (Chorvatsko)
sobota 19.05.
9:00
Amfora Cup - :
Umag (Chorvatsko)
úterý 08.05.
14:45
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Na Lukách
úterý 01.05.
17:30
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav
sobota 21.04.
11:45
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
úterý 17.04.
17:30
MFK Trutnov
FK Čáslav
Trutnov - UMT
neděle 15.04.
11:45
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš - tráva
sobota 07.04.
11:45
FK Čáslav
FK Jablonec
Čáslav
sobota 24.03.
11:45
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
UMT
pondělí 19.03.
18:00
FK Čáslav
FC Velim
UMT
sobota 17.03.
11:30
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
UMT
sobota 10.03.
12:00
FK Čáslav
FC Háje Jižní Město
UMT
neděle 04.03.
11:30
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
UMT
neděle 11.02.
11:00
FK Čáslav
TJ Slavoj Ratboř
Čáslav - UMT
neděle 28.01.
11:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 20.01.
11:30
FK Čáslav
FC Vysočina Jihlava
Čáslav - UMT
sobota 02.12.
12:30
FC Vysočina Jihlava
FK Čáslav
Jihlava
sobota 25.11.
10:30
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
sobota 11.11.
11:45
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav - UMT
sobota 04.11.
11:30
FK Dukla Praha
FK Čáslav
Ruzyně, Praha
čtvrtek 26.10.
12:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk
neděle 22.10.
11:45
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
sobota 14.10.
11:45
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov
neděle 08.10.
11:45
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 24.09.
11:45
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
sobota 16.09.
11:10
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
středa 13.09.
17:30
FC Velim
FK Čáslav
Velim
sobota 09.09.
11:45
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
sobota 02.09.
11:45
FK Čáslav
Sokol Třebeš
Čáslav - UMT
sobota 26.08.
12:00
FK Jablonec
FK Čáslav
Jablonec
sobota 19.08.
11:45
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
sobota 12.08.
0:00
FC Vysočina Jihlava, FK Pardubice - :
Čáslav
středa 09.08.
17:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
neděle 06.08.
11:30
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
Čáslav

Celkové pořadí týmu

1.
FC Sellier&Bellot Vlašim
73:7
30 b
2.
FK Náchod
45:14
24 b
3.
FK Jablonec
59:15
23 b
4.
SK Sparta Kolín
27:23
17 b
5.
MFK Chrudim
30:17
16 b
6.
RMSK Cidlina
28:24
13 b
7.
FK Čáslav
21:34
12 b
8.
MFK Trutnov
16:29
10 b
9.
Sokol Třebeš
13:39
6 b
10.
SK Polaban Nymburk
9:72
6 b
11.
SK Benešov
10:57
5 b