U14 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Příští utkání

Venku
26. 9. 2020 12:00

mistrovské utkání
Česká divize žáků
MFK Chrudim

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
středa 23.09.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
posilovna Potírna
čtvrtek 24.09.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
pátek 25.09.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
pondělí 28.09.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
středa 30.09.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
posilovna Potírna
čtvrtek 01.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
pátek 02.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
pondělí 05.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
středa 07.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
posilovna Potírna
čtvrtek 08.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav
pátek 09.10.
16:00 - 17:30
15:45
trénink
Čáslav

Program týmu

sobota 26.09.
12:00
MFK Chrudim
- : -
FK Čáslav
Chrudim
sobota 03.10.
12:00
FK Čáslav
- : -
RMSK Cidlina
Čáslav,sraz 11.00

Výsledky týmu

sobota 19.09.
12:00
FK Čáslav
SK Benešov
Čáslav,sraz 11.00
sobota 12.09.
12:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod,odjezd 7.00,sraz 6.50
sobota 05.09.
12:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav,sraz 11.00,po zápase bude následovat schůzka s rodiči
neděle 30.08.
12:00
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš,ODJEZD 7.45,sraz 7.30
sobota 22.08.
12:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
středa 12.08.
16:30
FK Čáslav
Chabařovice
sobota 08.08.
9:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
Čáslav
úterý 16.06.
17:30
FK Čáslav
FC Vysočina Jihlava
Čáslav,sraz 14.45
sobota 13.06.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
úterý 09.06.
17:15
TJ Sokol Golčův Jeníkov
FK Čáslav
Golčův Jeníkov,NOMINACE
sobota 06.06.
17:00
FK Čáslav
Čáslav
středa 27.05.
15:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav,sraz 14.45
neděle 24.05.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín,doprava individuální,sraz v 9.15 v Kolíně
čtvrtek 21.05.
17:30
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
FK Čáslav
Zruč nad Sázavou,doprava individuální,odjezd z Čáslavi v 16,30
neděle 23.02.
10:30
Čáslav - Junior Teplice - 2 : 1
Čáslav UMT
středa 19.02.
16:00
Sparta Praha (dívky) - Čáslav - 0 : 6
Čáslav,sraz 15.15
středa 12.02.
15:00
Beijing Sport University(Čína) - Čáslav - 3 : 3
NYMBURK DOPRAVA AUTOBUSEM, ODJEZD VE 14:00 Z ČÁSLAVI
neděle 19.01.
10:30
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav UMT
neděle 12.01.
10:30
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
Čáslav UMT
úterý 03.12.
17:30
FC Vysočina Jihlava
FK Čáslav
Jihlava - DOPRAVA VLASTNÍ
neděle 17.11.
14:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín - doprava individuální,odjezd Čáslav 12.30,sraz Kolín 13.00
středa 06.11.
15:00
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 02.11.
11:45
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav - UMT
neděle 27.10.
11:45
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš / tráva
sobota 19.10.
11:45
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav - UMT
sobota 05.10.
11:45
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav - tráva
neděle 29.09.
11:45
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Na Lukách / UMT
sobota 21.09.
11:45
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - tráva
sobota 14.09.
11:45
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim, V Průhonech - tráva
sobota 07.09.
14:15
FK Čáslav
SK Benešov
Čáslav - tráva
sobota 31.08.
11:45
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod, 1. Máje - UMT
sobota 24.08.
11:45
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - tráva
pátek 16.08.
17:30
Junior Teplice - 16 : 2
Modrá
středa 07.08.
17:30
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Tis

Celkové pořadí týmu

1.
MFK Chrudim
47:3
15 b
2.
FK Náchod
28:3
15 b
3.
MFK Trutnov
29:11
10 b
4.
SK Benešov
23:8
10 b
5.
FK Čáslav
13:18
7 b
6.
RMSK Cidlina
17:10
6 b
7.
SK Vysoké Mýto
15:26
6 b
8.
SK Sparta Kolín
13:26
6 b
9.
TJ Svitavy
8:17
6 b
10.
Sokol Třebeš
10:23
3 b
11.
FC Slavia Hradec Králové
6:44
0 b
12.
FC Sellier&Bellot Vlašim
2:22
0 b