U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Střelecké manévry ve Vodrantech

V pátém kole divizní soutěže žáků jsme měli být původně hostujícím týmem. Změnu v pořadatelství si vynutil kemp reprezentační U15 v Náchodě. O reprezentaci v Čáslavi však u náchodských nemohla být řeč.

"Jen komentář gólových akcí by zabral rozsáhlou část stránky a tak jen krátce. V jednoznačném utkání jsme dominovali a po všech stránkách jsme byli lepším týmem. Kluci si s chutí zastříleli a soupeře doslova smetli. Přísnější měřítko soupeřových hráčů snesl jen útočník Kandefer, který své samostatné "nájezdy" dvakrát úspěšně zakončil umístěním míče do naší sítě.
Nicméně, po gólové smršti v první půli, byť značně jednostranné, jako kdyby fotbal přestal oba týmy bavit. A proto kluky chválím za touhu po vstřelení branky a samozřejmě i za výsledek, ale v některých částech jsem s předvedenou hrou úplně spokojen nebyl. Při vší úctě k soupeři, pro získávání konstruktivních zápasových zkušeností bychom potřebovali odehrávat těžší duely."

FK Náchod

FK Čáslav - FK Náchod 14:2 (10:1)

branky: 3x Kraj, 3x Míšek, 2x Růžek, 2x Hájek, Kubín, Lacman, Zeman, Howard

J. Tlustý (36´ Kosprd) - Houfek (36´ Tvrdý), Howard, T.Tlustý, Kubín - Zeman - Kraj (36´Lacman), Růžek, Záruba, Hájek - Míšek (36´ Mezsároš)