U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Těsná výhra s Ratboří

Vedoucí tým kolínského okresního přeboru prověřil čáslavskou čtrnáctku. Jak vtipně poznamenal jeden z otců, Ratboř přijela s mixem hráčů od B můžů po přípravku. Domácí nastoupil v sestavě se čtyřmi hráči roč. 2005, kterým byl o víkendu zrušen přípravný duel v Benešově. Čáslav tak točila 15 hráčů do pole a po dohodě se hrálo na třetiny. Ty první dvě vyzněly herně i výsledkově pro domácí, kteří vstřelili čtyři branky. Šance byly k vidění na obou stranách, hosté jednoduchou hrou dostávali míče na rychlé hráče, Čáslav se naopak do svých šancí prokombinovala. Ve třetí části hosté výsledek zkorigovali a nebýt výborného Lacmana v bráně, tak ho otočili.

"Naše sestava je poznamenána nemocemi a zraněními, jsme rádi, že nám pomohli mladší kluci. Ti se na hřišti neztratili a zhráli si i dost minut. Z "našich" kluků vynikl Míšek, který zaznamenal hattrick."

TJ Slavoj Ratboř

3x Míšek. Žiško

Lacman - Ondráček, Howard, Hadrovský, Roubíček - Žiško, Hlavinka, Záruba, Růžek - Míšek, Moc

střídali: Kotrba, Šusta, Zoul, Vosáhlo. Strnad