U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Těsná výhra v přípravném utkání ve Velimi

Ve středu sehrála "čtrnáctka" přípravný duel ve Velimi. Vedoucí celek I.A třídy si ve své soutěži počíná suverénně (tři výhry a skóre 33:1) a tak čáslaváky nečekal snadný soupeř.

Na krásně připraveném hřišti ve Velimi nás čekal soupeř, kterému jsme v srpnu podlehli 7:1. Fyzicky vyspělý domácí tým ale tentokrát narazil na silnější sestavu.

Úvod utkání patřil domácím. Ti se prosazovali přes kraje, kde byli o poznání rychlejší. Ale po sérii tří rohů začal tlak slábnout a my jsme se dostávali více do hry. Příchodem Howarda s Kubínem se její těžiště se přesunulo ke středu hřiště. Druhý poločas přišly i góly. Při prvním se prosadil svou rychlostí Kubín, který po sprintu po levé straně idaálně uvolnil Lacmana. Ten mířil pouze do brankáře, ale dorážku Zoul zvládl. Domácí vyrovnali po akci z naší pravé strany a nedohraných soubojích. Rozhodující gól vstřelil Vosáhlo, který využil zaváhání gólmana při rozehrávce a pohotově poslal míč do sítě.

"Utkání splnilo svůj účel. Kluci si zahráli na opravdu pěkné ploše a pořádně si zaběhali. Důrazný soupeř je nutil podstupovat osobní souboje a přitvrdit v nich. Bohužel jsme se přizpůsobili nakopávaným míčům. Nedošlo nám (ani po domluvě), že tímto způsobem hry nemůžeme uspět. Přitom, když jsme hráli po zemi a kombinovali, měli jsme zajímavé akce a několik příležitostí. V utkání nás výkony některých hráčů potěšily a z některých jsme byli zklamaní."

FC Velim

FC Velim - FK Čáslav 1:2 (0:0)

branky: Zoul, Vosáhlo

J.Tlustý - Kotrba, Tvrdý, T.Tlustý, Hadrovský - Zeman - Růžek, Hlavinka, Vosáhlo, Hájek - Lacman