U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Třebeš si odvezla osmičku, Messi vstřelil hattrick za deset minut

Po prohře v Jablonci si domácí spravili chuť a Třebeš poslali domů s osmi góly. Rozdíl ve skóre mohl být klidně dvojnásobný, čáslavští ale lehkovážně pálili šanci za šancí.

Ráz utkání dala již 2. min. - první závar před hostující bránou zakončil Lacman střelou do odkryté svatyně Třebeše - 1:0. Tlak, ze kterého se hosté nemohli dostat, vyvrcholil ve 14. min. druhou brankou Lacmana, kterého je skórování vybídl Kraj - 2:0. Do konce první půle sbírali domácí rohy a zahozené šance.

Druhý poločas začal stejně jako první - na gól se tentokrát čekalo tři minuty. Prosadil se Žiško, přihrával opět Kraj. Poté vtrhl na hřiště Ondra "Messi" Mezsároš a během deseti !!! minut nastřílel hattrick. A protože se mezi jeho druhou a třetí branku vmísil svým střeleckým úspěchem také Howard (parádně trefil trestný kop), bylo to v 52. min. o sedm branek. Záveřečné slovo si vzal kapitán Zeman a uzavřel skóre střelou pod břevno.

"O tom, jak vypadal průbeh utkání, svědčí statistiky (viz. níže - obrázek prasátka znamená šanci jako prase :)). Soupeř zahrozil v prvním poločasu jednou, ve druhém byl u naší brány asi 3x. Rozdíl byl moc velký, duel se trochu zvrhl ve snahu dát si gól. Samozřejmě jsem spokojení s výsledkem, ale pro fotbalový rozvoj hráčů byla určitě přínosnější prohra v Jablonci.

Vyzdvihnout musíme střelecký koncert Messiho, který za deset minut vstřelil hattrick. Individuálně se dařilo všem klukům, vyzkoušeli si hru do plných, zakončení z různých pozic, poprvé i sedmiminutovou přesilovku za žlutou kartu. Další zápas sehrajeme opět na domácí půdě (výměna pořadatelství s Náchodem) a doufáme, že soupeř bude kvalitnější."

Sokol Třebeš

FK Čáslav - Sokol Třebeš 8:0 (2:0)

branky: 42´, 45´, 52´ Mezsároš, 2´, 14´ Lacman, 38´ Žiško, 47´ Howard, 63´ Zeman

J.Tlustý - T. Tlustý, Howard, Tvrdý, Kubín (56´ Houfek) - Kraj, Zeman, Záruba, Hájek - Lacman (39´ Mezsároš), Žiško