U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Tři body z Benešova

Po sérii nepovedených výsledků se duel s Benešovem jevil jako ideální pro nastartování nové vítězné série. Výhra se ale lehce nerodila.

Hodnocení trenéra Vondry: "Úvod utkání se nám povedl. Vytvořili jsme si tlak, vstřelili jsem relativně brzy hezký gól. Jenže místo abychom další branky přidali (šance měli Žiško, Mezsároš, Hájek), tak jsme z první povedené akce domácích inkasovali my. Druhý poločas byl zpočátku hodně nahoru-dolů. My jsme si vytvářeli šanci za šancí a trestuhodně je zahazovali (vrcholem bylo, když Mesi obešel brankáře a místo střely do prázdné brány poslal míč vedle), soupeř nás málem potretal z brejků (trefil i břevno). Rozhodující tak byl gól na 2:1 z našeho pohledu - Zeman kousek za vápnem napřáhl a tečovaná střela skončila v síti. Třetí branku přidal po hezké akci Kraj a čtvrtou po dalším závaru před bránou Hlavinka. U obou asistoval Žiško. V poslední minutě jsme si pak nechali vstřelit zbytečný, naštěstí nic neřešící, gól.

Výsledek odpovídá průběhu hry - my jsme měli zhruba dvakrát víc nebezpečných akcí než domácí. Kdybychom proměnili příležitosti v úvodu utkání, mohlo být rozhodnuto dříve. Problémy nám dělaly rychlé brejky, domácí se s výstavbou útoku příliš nemazali, poslali dlouhý nákop na rychlé útočníky. Naštěstí byl Kosprd pozorný, jednou nás zachránilo i břevno."

SK Benešov

SK Benešov - FK Čáslav 2:4 (1:1)

branky: 23´Jíra, 70´ Koutek - 13´ Kubín (Hájek), 52´Zeman, 63´Kraj (Žiško), 66´Hlavinka (Žiško)

Kosprd - Hlavinka, Zeman, T. Tlustý, Kubín - Růžek (36´ Tvrdý), Kraj, Záruba, Hájek (49´ Vosáhlo) - Mezsároš (41´J. Tlustý), Žiško