U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Třígólová výhra v Nymburce

Duel na nymburském hřišti přinesl souboj týmů z opačných pólů tabulky. Bohužel na kluzkém hřišti se rozdíly smazaly a přestože jsme utkání výsledkově zvládli, domácí svou bojovností hosty nenechali vyhrát vysokým rozdílem. Třígólová výhra však znamená, že čáslavská čtrnáctka přezimuje v popředí tabulky divize žáků, skup. D.

Od začátku jsme si vytvořili mírnou převahu, nicméně nebyli jsme schopni proměnit tlak v góly.
Poločasová bilance tak vypadala následujícím zápisem:

1. jedna branka -  Hájek po rohu Žiška trefil volej přesně
  2. jedna tyčka (Záruba z vápna)
  3. tří vyložené šance - obrázek kravičky byl u té Žíšovy
  4. střídání tří opor, kterým se nedařilo

Druhý poločas byl z naší strany mírně lepší, což potvrdily i zápasové statistiky. Bohužel na hřišti byly situace, kdy jsme pouze kroutili hlavami. Druhý gól vstřelil kapitán Zeman střelou z hranice vápna. Třetí pak Růžek, který v úniku nastřelil gólmana, ale míč si mezi oběma hráči zahrál biliár a zamířil do sítě. Domácí si vytvořili v každé půli velkou šanci, ale Kosprd dvakrát vytáhl pohotový zákrok.

"Hrálo se na kluzkém terénu, který více vyhovoval domácímu týmu. Nám trvalo dobu, než jsme si míč zpracovali, což negativně ovlivnilo i kombinaci. Navíc jsme si vlastní nešikovností zmenšovali hřiště na třicetimetrový pruh, kde se pohybovalo všech dvaadvacet hráčů. Celkový dojem byl takový, že si nejsme schopni přihrát vícekrát za sebou.

Posledním mistrákem pro nás podzim nekončí. Do Vánoc přidáme ještě čtyři duely s kvalitními soupeři (Dukla Praha, Viktoria Žižkov, Vysočina Jihlava a Tempo Praha), céčko čekají dvě pohárová utkání (ve Zruči a v Uhlířských Janovicích). Tréninky proložíme hokejem. Veškerý program bude na našem webu."

SK Polaban Nymburk

30´ Hájek