U14 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Trojutkání - Čáslav, Jihlava, Pardubice - ve znamení střelců

Velmi kvalitní soupeře přivítala čáslavská "čtrnáctka" na domácí půdě. Páteční lijáky bohužel znemožnily hrát na travnatých plochách, ale i na umělce byly k vidění zajímavé výkony.

Obě utkání měla podobný průběh. V prvním poločasu jsem se soupeři drželi krok. Zatímco v utkání s Jhlavou jsme šli do vedení (byť šancí měly oba týmy podobně), s Pardubicemi byl stav remízový. Ve druhém poločasu jsme spíše bránili a dostali jsme se pod tlak. Výsledkově i herně to byla povedená vystoupení a jsme rádi, že spokojeni byli i soupeři.

"Do trojutkání jsem nastoupili s devateácti hráči a všechni si zahráli minimálně poločas jednoho z těžkých duelů. Bohužel několik kluků mělo za sebou pouze jeden trénink, někteří dokonce žádný. V přechodu na velké hřiště byla Jihlava i Pardubice mnohem dál. Přesto jsme vždy první poločas odehráli velice dobře, soupeřům jsme se vyrovnali ve všech směrech. Ve druhých poločasech nás týmy přehráli. Zatímco s Jihlavou jsme výsledek ubránili, s Pardubice nikoliv. Ale výsledky nejsou v mládežnickém fotbalu měřítkem zlepšení.

Kluky chválím za bojovnost a nasazení. Potěšila mě i střelecká produktivita. Na individuálních i týmovém výkonu budeme pracovat na týdenním soustředění."

zbývající utkání: FK Pardubice - Vysočina Jihlava 3:1 (1:0)

FC Vysočina Jihlava, FK Pardubice

FK Čáslav - Vysočina Jihlava 3:2 (2:0)

branky: 2x Žiško, Záruba