U14 Starší žáci

Týmový výkon slavil úspěch

V prvním poločase vynikali oba týmy kvalitní defenzivní činnosti,takže poločasový stav skore 0:0 odpovídal tomu co se na hřišti odehrávalo

Vstup do druhého poločasu se vydařil domácím.

43.minuta - 1:0 - střely Holého a Patáka obránci hostů zablokovali,míč se odrazil k Raisovi,který pohodlně zasunul míč za golmanova záda

48.minuta - v "tlačenici" před bránou se prosadil Šolta a zvýšil na 2:0

68.minuta - kombinace Vejrosta - Hybler - Resl a posledně jmenovaný na druhý pokus překonal vysokého brankáře z Vysokého Mýta

77.minuta - stále aktivně hrající hosté zkorigovali na 3:1

78.minuta - v té době byl už na hrací ploše nejlepší střelec týmu FK Čáslav B v okresním přeboru Vondra a hned dal o sobě znát.M.Málek ukázkově přistrčil míč proti noze Hyblera,jeho "bombu" brankař pouze vyrazil,nejrychleji zareagoval Vondra,který udělal gólovou tečku v zápase na 4:1

Poslední mistrovský zápas podzimu proti tabulkově lépe postavenému soupeři naši borci bez rozdílu "odmakali".Oba soupeři si nic nedali zadarmo.Zodpovědný a poctivý přístup nám přinesl třetí vítězství v řadě.Pokud se nám tento trend podaří v zimní přípravě jestě vylepšit,už nyní se můžeme těšit na jarní mistrovské souboje