U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

U 14 - Čtrnáctka vyhrála v Trutnově a vystřídala domácí na druhé příčce tabulky

V první půli na hřišti dominovali hosté. Jednoznačně přehráli Trutnov, který byl před utkáním na druhém místě tabulky. Jen za první poločas vystřelili 12x na bránu a vytvořili si 14 nebezpečných situací před domácím gólmanem. Tři góly, které vstřelili, byly zaslouženou odměnou za výborný výkon.

I druhý poločas začali aktivněji hosté. Šance Hájka, Moce, Míška, Růžka i Záruby byly stoprocentní a jejich neproměnění bylo černou kaňkou na průběhu druhé půle. Agilní domácí útočník Hanzlíček snížil a pozorní gólmani hostů museli vytáhnout vynikající zákrok, aby nepustili Trutnov do hry.

"Před utkáním jsem kluky nechal postavit sestavu a zvolit rozestavení. Výsledkem byl nejlepší poločas, který jsme odehráli. Trutnov určitě na takový "fičák" nebyl připraven a kdyby v první půli dostal pět, šest gólů, bylo by to reálné vyjádření dění na hřišti. I ve druhém poločasu jsme si vytvořili šance, ale už jsme byli přeci jen trochu lehkovážní. Závěr duelu už byl vyrovnanější, soupeř nakopával všechno "nahoru" a bojoval o odražené míče. Naštěstí jsme většinu jeho akcí v pohodě ubránili. A co nepochytali obránci, zlikvidovali brankáři."

MFK Trutnov

53´Hanzlíček - 13´ Kubín (as. Zeman), 27´ Míšek (as. Moc), 31´ Zeman (as. Míšek)

J.Tlustý (61´Lacman) - Tvrdý, Howard, T. Tlustý (54´Hlavinka), Kubín - Žiško (40´Houfek), Záruba (61´Kotrba), Zeman, Hájek - Moc (45´Růžek), Míšek