U14 Starší žáci

U 14 - Duel dvou rozdílných poločasů

První poločas jsme měli mírnou převahu, vytvořili jsme si několik velmi dobrých příležitostí. Soupeř mohl skórovat taky, ale nepovedlo se mu potrestat chyby v naší obraně.

Ve druhé půli jsme se dostali pod tlak a hosté měli několik velmi dobrých šancí. Neproměnili je a byli potrestáni z pokutového kopu, pár minut před koncem.

S prvním poločasem jsem spokojen - Míšek vstřelil gól, další šance (Hájek, Kotrba) jsme si připravili a neproměnili je. V dobrém výkonu jsme se udrželi i po čtyřnásobném střídání ve čtvrtině utkání.

Do druhého poločasu jsem udělali další čtyři změny a a dostali se pod tlak. Kupili jsme chybu za chybou, prohrávali osobní souboje. Podržel nás Lacman v bráně. Návrat k úvodní sestavě (opět čtyři změny po třetí čtvrtině utkání) tlak zmírnil a v závěru jsme se dostali do hry. Soupeře jsme potrestali z penalty, kterou zařídil kličkou gólmanovi a následným podražením Hájek. PK proměnil Záruba.

Spokojen jsem s výkony gólmanů - oba hráli poločas na stoperu a poločas chytali. Nula na kontě obdržených branek je jejich vizitkou. Slušně zahrál Tvrdý, kterému post pravého obránce svědčí víc než post stopera. Směrem dopředu to tentokrát nebylo úplně ono, ale je nutné připomenout, že nám chyběli Howard, T.Tlustý a Zeman. S nimi bychom měli kvalitnější rozhrávku a ofenziva by šla nahoru.