U14 Starší žáci

U 14 - Kolín si odvezl všechny body

Snaha domácích o nápor vzala za své již v páté minutě, kdy koupil "čenichovku" Howard a deset minut strávil mimo hřiště s krvácením z nosu. Druhá rána přišla v 8.min. kdy hostující Ješeta udělal sedmdesátimetrový sprint s míčem a Lacmanovi zahrál na housle - 0:1. Po návratu Howarda do hry se sice hrálo na útočné polovině, ale bez efektu. Zato hosté se radovali podruhé - přímý kop snad ze čtyřiceti metrů skončil k údivu všech v bráně - 0:2. Domácí začali panikařit a kazili spoustu lehkých přihrávek.

Druhý poločas se odehrával podle stejného scénáře - kombinace domácích k vápnu, odkop Kolína a znovu snaha o ztěč. Gól padl ale jen jeden - trefil se Zeman (proti deseti při vyloučení za ŽK). Dále jen pár šancí, jedno břevno a strkanice na závěr.

"Věděli jsme, jak budou hosté hrát - bránit, odkopávat a hrozit z brejků. U nás jim vyšel jeden, druhý gól jsme dostali z dálky a do poločasu bylo po hře. Mnohdy nám škodila přemíra snahy, vidět byla nervozita z "derby". Pochvalu kluci zaslouží za to, že se do závěrečného hvizdu snažili o vyrovnání, kombinovali, předvedli pár hezkých akcí. Bohužel bez gólového vyjádření. Podobná utkání k fotbalu patří."

1 : 2
(0 : 2)

SK Sparta Kolín

63´Zeman - 8´Ješeta, 21´Hurt

Lacman - Tvrdý, T.Tlustý, J. Tlustý, Kubín - Zeman - Žiško (36´Moc), Houfek (47´Zoul), Záruba, Hájek (42´Kotrba) - Howard