U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

U 14 - Po úspěšném turnaji přišla prohra v Chrudimi

Nadmíru těžké utkání v Chrudimi sehrála čtrnáctka po úspěšném turnaji Amfora Cup v Chorvatsku.

Domácí vlétli do utkání jako uragán. První obrovskou šanci si připsali snad deset vteřin po úvodním hvizdu rozhodčího, a to rozehrávala Čáslav. Po šanci následovala série rohových kopů a břevno Chrudimi. Po deseti minutách se hra více méně vyrovnala a do šancí se začali prosazovat i hosté. Ty největší "zazdil" Hájek.

Druhý poločas poznamenalo nucené střídání Růžka. Směrem dopředu se hosté již moc nedostávali a domácí měli převahu. Tu zůročili po rohových kopech. Ve 46.min. se uvolnil od Tvrdého Šeda a mířil hlavou přesně. A v 60.min. při odkopu po dalším rohu trefil Tvrdý Zemana a odražený míč uklidil do brány Pešek. Hosté měli šanci na zkorigování výsledku po faulu na Kubína, ovšem Záruba zahrál trestný kop hodně špatně.

"Přes prohru musím tým pochválit. Až na úvodních deset minut hrál slušně. Kluci končili první půli v předklonu, měli toho plné zuby. Druhý poločas nám již chyběla síla směrem dopředu. Neubránění dvou rohů je škoda."

video z utkání: http://www.mfkchrudim.cz/Aktuality/vitezna-dohravka-s-caslavi-u14

MFK Chrudim

46´Šeda, 60´Pešek

J. Tlustý - Trvdý, T.Tlustý, Zeman, Kubín - Houfek - Žiško (50´Vosáhlo), Růžek (36´Kotrba), Záruba, Hájek - Míšek