U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

U 14 - Přestřelka v posledním přípravném utkání

    Velim hned v první minutě zaskočila domácí - rohový kop proletěl malým vápnem až na hlavu hostujícího hráče a ten se nemýlil - 0:1. Čáslav nejprve vyrovnalu hru a v 9.min. i skóre - Hájek přistrčil míč Růžkovi a ten se nemýlil - 1:1. O šest minut později čaroval ve vápně hostů Růžek, obránce ho sestřelil a kapitán Zeman z penalty otočil skóre - 2:1. Za tři minuty bylo vyrovnáno - téměř z půlky se trefil útočník Velimi do prázdné brány. Gólman Tlustý totiž vyběhl až téměř na polovinu, ale hostující hráč byl rychlejší.

    Druhý poločas začali lépe domácí - Růžek střelou z dálky zaskočil gólmana hostů a zvýšil na 3:2, O další gól posunul skóre Hájek, jemuž ideálně přihrál před prázdnou bránu Houfek. Za dvě minuty bylo opět sníženo - hostující rychlonožka v útoku utekl všem a překonal i Lacmana - 4:3. A hosté se dočkali i vyrovnání - Kubín ztratil na půlce míč a rychlý brejk zakončovali velimští přesně 4:4.  

Hodnocení trenéra

Utkání mělo být generálkou, ale vzhledem k četným absencím to byl klasický přátelák s možností vyzkoušet hráče. S výkonem jsem spokojen částečně. Někdo ho zvládl lépe, někdo hůř. Do sestavy jsme poprvé zařadili Honzu Jasanského, který má výborné atletické předpoklady. Pokud bude trénovat, hodně se zlepší. Slušně zahráli ve středu zálohy Houfek a Zoul, velmi dobře se prezentoval Tvrdý na beku, produktivní byl Růžek. V bráně byl tentokrát jistější J.Tlustý.

Už se těšíme na první mistrák.  

4 : 4
(2 : 2)

FK Čáslav

 

FC Velim

Branky

9´a 37´    Růžek

15´            Zeman pk.

51´            Hájek

Sestava

J. Tlustý - Tvrdý, Lacman, T.Tlustý, Kubín - Zeman - Jasanský, Zoul, Houfek, Hájek - Růžek

střídali: Kotrba, Hlavinka