U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

U 14 - Sedmigólový vstup do jarní části soutěže

     Od úvodních minut se hrálo hlavně před brankou Nymburka. Čáslavští za celý první poločas dovolili hostům jednu střelu na bránu a dvě mimo, sami trefili zařízení 10x a čtyřikrát bránu minuli. Brankové vyjádření přišlo až v závěru poločasu - první gól připravil výborným průnikem po lajně Tvrdý Zoulovi, který chladnokrevně situaci zakončil - 1:0. Druhý gól padl po spolupráci stoperů, když míč po odvráceném rohovém kopu přistrčil Lacman Tlustému a ten se nemýlil - 2:0.

     Druhý poločas začal chybami ve spolupráci obrany a gólmana Lacmana. Ten nejprve chytil malou domů Tvrdého, hosté  z vnitřku pokutového uzemí poslali míč vysoko nad. Jedna chyba zřejmě nestačila - Lacman poslal krátkou přihrávku na T.Tlustého, ten mu míč vrátil nepřesně vzduchem a dotírající hráč byl gólmanem faulován - penalta a snížení na 2:1. Naštěstí se o pár minut později trefil Hájek a hosty asi definitivně zlomil. Ten stejný hráč potvrdil protržení střelěcké smůly za dalších šest minut a přidal čtvrtý gól. Navíc připravil výbornou střeleckou pozici pro Kotrbu a ten ji nepohrdl - 5:1. V závěru se krásným sólem blýskl Zeman a zvýšil na 6:1. poslední slovo měl Záruba - nejprve neproměnil pokutový kop po faulu na Míška a v předposeldní minutě se po Míškově asistenci přeci jen trefil - 7:1. 

Hodnocení trenéra

        "Kluky musím pochválit, celý zápas byli lepším týmem. A musím říct, že tentokrát to byl opravdu týmový výkon - na gólech se podílelo osm hráčů a pokud bychom počítali i druhé asistence jako v hokeji, ještě by dva přibyli. Kluci předvedli několik velmi hezkých kombinačních akcí. Dařila se nám hra po křídlech (Hájek, Míšek, Tvrdý) , až na dvě chyby jsme dobře rozehrávali z obrany a měli další šance. Střídání nebylo kvůli výkonu, ale abychom zapojili všehny hráče, které jsme do utkání nominovali.

         "Na druhou stranu, soupeř nebyl příliš kvalitní, následující dva duely (s Trutnovem a Jabloncem) nás prověří daleko více. Je dobře, že si hráči zvedli sebevědomí a do zápasů s prvním a druhým týmem tabulky  můžou jít s vědomím, že fotbal přes zimu nezapomněli."

7 : 1
(2 : 0)

FK Čáslav

 

SK Polaban Nymburk

Branky

1:0   28´  Zoul (as. Tvrdý)

2:0   32´   T. Tlustý (as. Lacman)

3:1   46´   Hájek (as. Míšek)

4:1   52´   Hájek (as. Zeman)

5:1   59´   Kotrba (as. Hájek)

6:1   67´   Zeman

7:1   69´   Záruba (as. Míšek)

Sestava

 J. Tlustý (36´ Lacman) - Tvrdý, T.Tlustý, Lacman (36´ J. Tlustý), Kubín (40´Hadrovský) - Zeman - Růžek (45´Kotrba), Záruba, Zoul (36´Houfek), Hájek - Míšek