U14 Starší žáci

11´ Howard uniká všem po dlouhém výkopu Lacmana a přidává svůj druhý gól - 0:4

17´ Kotrba bombou pod břevno zakončuje přihrávku Kubína - 0:5

57´ Tvrdý kličkuje ve vápně, je faulován a sám penaltu proměňuje - 0:6

a k tomu dalších 17 nebezpečných situací, 12 střel na bránu a 7 rohových kopů.

"Opět jsme měli výborný první poločas, kdy jsme rozhodli o výsledku. Vlétli jsme na domácí ve velkém stylu, za sedmnáct minut dali 5 branek a měli ještě několik vyložených příležitostí po pěkných akcích. S přibývajícími góly v domácí síti a rostoucím horkem upadal tlak i střelecká produktivita. Druhý poločas byl tak trochu za trest, nicméně i v něm jsme mohli skórovat vícekrát než jednou.

Oproti Trutnovu jsme udělali několik změn v sestavě. V Čáslavi zůstaly všechny tři "pětky" a pomohly U13 k remíze s Hradcem. Zranění nepustilo do hry Růžka, Vosáhla a Hadrovského. S některými hráči nejsme spokojení v tréninku a tak jsme jeli s jedním náhradníkem.  A i když Kuky odehrál poločas a Dan Howard dvacet minut za U15, věřili jsme, že duel zvládneme. Ve stoperské dvojici tentokrát nastoupil gólman Kuba Tlustý  a společně s bráchou eliminovali jednoho z nejlepších střelců v soutěži - polskou akvizici Náchoda Damiana Kandenfera. Ten nám svou rychlostí dělal problémy a i Lacman v bráně musel vytáhnout několik super zákroků.

Během týdne jsme třikrát jeli do Hradeckého kraje (Třebeš, Trutnov, Náchod) a teď už se zase těšíme domů a na derby s Kolínem. To se budeme snažit přeložit z neděle na jiný termín."

FK Náchod

2´ Zeman (as. Kotrba), 5´ vlastní (as. Žiško), 10´ Howard (as. Kotrba), 11´ Howard (as. Lacman), 17´ Kotrba (as. Kubín), 57´ Tvrdý z pk.

Lacman - Tvrdý, J. Tlustý, T. Tlustý, Kubín - Žiško, Záruba, Zeman, Hájek - Howard, Kotrba (37´ Zoul)