U14 Starší žáci

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

V druhém modelovém utkání si čáslavští žáci týmů U13 a U14 zahráli ve Vodrantech o tatranky

Modří - Bílí 3:5 (0:1, 2:0, 1:2, 0:1)

Po týdnu si modelové utkání na velkém hřišti zopakovali čáslavští fotbalisté kategorie U14 a U13. Za už mnohem přívětivějšího počasí to byla v sobotu 6. června ve Vodrantech opět vyrovnaná bitva, která měla navíc náboj v tom, že se hrálo o tatranky. Každý hráč z poraženého týmu jí totiž podle dohody obdaroval kamaráda z úspěšnějšího kolektivu.

Zprvu se zdálo, že si sladkost za výhru v zápase hraném na dvacetiminutové čtvrtiny dopřejí zástupci Modrých. Ti vedli 3:1, ale Bílí včas zabrali a do posledního dějství už vstupovali s jednogólovým náskokem, který ještě jednou brankou potvrdili.

:

Hybler,Paták,Gaspri - Koryčánek 2,Resl 2,Šolta

Modří - Beránek - Roček, Holý,Hybler, Ondráčková, Balvín, Paták, Dražinovský, Trzaskalík, Gaspri.

Bílí -  Jeřicha - Vejrosta, Jeřábek, Píška, Šolta, Resl, Hájek, L.Málek,Vondra, Koryčánek.