U14 Starší žáci

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Vítězství nad nad týmem Junior Teplice

Čáslav -Junior Teplice 2:1 (1:1)

Vyrovnaný duel,který po celou dobu provázel silný vítr a déšť.Domácí byli aktivnější,dařily se útočné kombinace a hra jeden na jednoho,pouze střelcům se absolutně nadařilo.Hosté velmi pozorně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům.Z jednoho takového přišla dalekonosná střela,která podklouzla pod tělem domácího golmana 0:1.Domácí měli možnost vyrovnat z penalty nařízené za faul na Raise,ale i tam se projevila špatná muška střelce.Vyrovnání zařídil Rais,vybojoval si míč v pokutovém území a sám úspěšně zakončil 1:1.

Druhý poločas byl podobný prvnímu,pouze se přitvrdilo v osobních soubojích.Obrat v utkání a vítězná branka přišla po tvrdé střele Ročka z hranice pokutového území

Katastrofická zimní příprava pokračuje stále podle stejného scénáře.Účast v tréninkovém procesu je ovlivněna velkým množstvím nemocných a zraněných.Zápasy se daří odehrát jen díky doplnění kádru z hráčů jiných věkových kategorií.

Dnes jsme soupeře spíše přetlačili než přehráli,hustá a důrazná obrana hostů nám dělala nemalé problémy.

Čáslav - Junior Teplice

Rais,Roček

Beránek,M.Málek - Švanda,Vejrosta,Píška,Šolta,Roček,Růžička,Vančura,Šusta,Novotný,Panýrková,Vávra,Brázda,Vondra,Rais