U14 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Vstup do soutěže se nepovedl

Začátek zápasu patřil domácím,už v 2. minutě vystihnul Víťa Koryčánek rozehrávku hostujícího golmana a otevřel skóre zápasu 1:0.

Bohužel už za 10 minut bylo vše jinak.Nedisciplinované chování při rozehrávce od domácí brány využili hosté a rychle vstřelili dva góly.

Do konce 1.poločasu bylo k vidění několik šancí před oběma bránami,ale nikdo z aktérů se už brankově neprosadil.

Druhý poločas se odehrál v režii hostů.Z mírné převahy v první půli se stala velká převaha a obdržených branek na kontě domácích řádně přibývalo.

Z poměrně vyrovnaného 1.poločasu jsme ve druhé polovině propadali v obranné činnost,Velmi nás musí mrzet branky,při kterých jsme zvolili špatné řešení situace a nabídli jsme hráčům soupeře šance,které je nestáli žádné úsilí.I když výsledkově jsme v zápase propadli,po celý zápas jsme se snažili o útočné kombinace a časté zakončení.Vstřelit branku se nám už nepodařilo...

SK Vysoké Mýto

Koryčánek