U14 Starší žáci

Vydřené tři body

První polovinu prvního poločasu darovali hosté domácímu týmu.1:0-míč za obranu na který reagoval poze domácí útočník.2:0-rozehra obránce hostů přímo na kopačky domácího hráče.Následovala špatná rozehra hostujícího golmana a penalta,kterou domácí hráč neproměnil.

Na špatný začátek bylo třeba zareagovat,takže přišlo střídání,které přineslo oživení do útočné fáze a současně vyztužení obranných řad.Efekt v podobě snižující branky Raise na 2:1 byl signálem ke snaze otočit tento zápas.

Ve druhém poločase se hosté herně zvedli a vytvořili tlak na domácí bránu.Hezká kombinace Paták - Rais - Šolta znamenala vyrovnání posledně jmenovaným.S remízou se nechtěl smířit ani jeden tým.Beránek v bráně hostů musel několikrát vytáhnout to nejlepší z arzenálu svých zázračných zákroků.O vítězství hostů rozhodnul faul na Raise v pokutovém území a následná penalta,kterou Hybler proměnil.

V první poločase jsme si zkomplikoval své vystoupení v Třebeši.Všechny hráče pak stálo hodně sil,abychom se herně i střelecky prosadili proti dobře hrajícím domácím.O to více toto vítězství chutnalo...