U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Výhra v derby s Kolínem

Prosluněné poledne přineslo vyrovnaný zápas  ve kterém bylo k vidění mnoho individuálních chyb.Hra se přelévala od jedné branky k druhé ve stylu "každý chvilku tahá pilku".

Poměr střel na bránu 12:12,mimo bránu 6:5,rohy 5:4.

Jakoby se hráči obou týmů domluvili,poločasový stav 1:1 a obě branky byly "vlastní"

Reslův roh tečoval obránce Kolína,tak nešťastně,že překvapil svého brankáře - 1:0.Na druhé straně domácí obránce úspěšně předskočil útočníka,ale jeho odkop nasměroval míč do vlastní brány - 1:1.

O tom,že tři body zůstanou v Čáslavi rozhodla vstupní čvrthodinka druhého poločasu.Hezká akce po ose Vejrosta -Spáčil - Rais znamenala vedení v zápase.Navýšení náskoku přišlo po rohu Spáčila a pohotové střele Patáka.

Hosté si v druhém poločase díky rychlým protiútokům vytvořili velice slibné šance,ale ani jednu nedokázali proměnit

Kluci si zaslouží pochvalu.I když během zápasu se vše nadařilo podle představ,všichni se snažili a udělali maximum pro dobrý výsledek

SK Sparta Kolín

7. Resl,43. Rais (Spáčil - Vejrosta),Paták (Spáčil)