U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Výhru v prvním mistrovském zápase zajistil hettrickem David Hybler

V sobotu jsme k prvnímu mistrovskému zápasu přivítali tým z Trutnova. Jelikož bylo nepříznivé počasí, zápas se odehrál na uměle trávě.

Do zápasu jsme nemohli vstoupit lépe. Od první minuty zápasu jsme vedli 1:0! Další branku jsme přidali ve 13'. Střelec obou branek byl David Hybler, který nejprve potrestal hrubku hostující obrany a následně dorazil střelu Filipa Moce. Do konce prvního poločasu se skóre už neměnilo.
Do druhého poločasu jsme museli nuceně střídat a přeskupit naše řady. To náš výkon značně poznamenalo ale naštěstí Trutnov svoje možnosti neproměnil. Vítěznou pojistku přidal opět, dnes střelecky naladěný David Hybler, který zakončil pěknou akci Filipa Moce. Hosté už jen upravili 68’ na konečných 3:1.
Pokud mám hodnotit náš týmový výkon, tak na první mistrák byl slušný. Všichni doufáme že nás dnešní výkon povzbudí do další tvrdé práce.