U14 Starší žáci

Vyrovnaný duel s FC Háje Jižní Město

V prvním poločasu utkání byla Čáslav mírně lepší a hlavně produktivnější. První gól vstřelil Míšek po chybě hostujícího gólmana a stejný hráč skóroval i podruhé, když mu spíše nechtěně přihrál Záruba. V poli se hrálo vyrovnané utkání, ale hosté Lacmana v bráně téměř neohrozili. Skóre mohl navýšit Hájek, ale v první šanci minul a ve druhé ho zastavil praporek pomezního.

Ve druhém poločasu byli hosté lepším týmem. Změny v rozestavení domácích se ukázaly jako chybný tah. Soupeř se osměloval stále víc a víc až během tří minut (17.-20.) dokázal vyrovnat. A mohl skóre otočit na druhou stranu. Proti byl ale Vojta Lacman, který dokázal, že post brankáře mu svědčí a tým podržel. A jak to tak bývá, platilo - nedáš, dostaneš. Během posledních tří minut utkání nejprve zkompletoval hattrick Míšek (po rohu trefil odražený míč přesně) a skóre uzavřel Žiško (povedená střela z voleje po centru Hadrovského).

První poločas jsme odehráli vcelku slušně. Kromě dvou branek jsme měli i další šance a soupeře do ničeho vážnějšího nepustili. Druhá půle se nám kromě závěru moc nepovedla. Soupeř, který je účastníkem divize B, nás přehrál a dokázal vyrovnat. My jsme proházeli hráče na jednotlivých postech a přestalo se nám dařit. Nakonec jsme díky dvěma gólům v závěru vyhráli, ale dobrý pocit z první půl se vytratil.