U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Zajímavá konfrontace s týmem z Číny

Beijing Sport University(Čína) - Čáslav 3:3 (1:2)

Hráno ve sportovním středisku v Nymburce

Čínský výběr trénuje a hraje své zápasy pod vedením českých trenérů v ČR od léta 2019

Smíšený výběr hráčů Čáslavi z několika kategorií podal velmi dobrý výkon a o vítězství jsme přišli až v závěrečných minutách,kdy čínský tým vystupňoval tlak na naši bránu.

Aktivita domácích na začátku zápasu vyšla vniveč,protože své šance nedokázali proměnit,

My jsme  v tomto ohledu byli úspěšnější.Pas Olaha našel nabíhajícího Moce,který prohodil čínského golmana 0:1.

Po centru Nykodýma se v pokutovém území rychle zorientoval Houfek a zvýšil na 0:2.

Domácím se podařilo do konce 1.poločasu změnit skore na 1:2 díky penaltě.

V 2.poločase se podařilo zvýšit na 1:3,když Hybler vyslal Vargu a ten přehodil vybíhajícího golmana.

Domácí velmi dobře prostřídali hráče a v závěru vytvořili drtivý tlak na naši bránu ze kterého vytěžili remízu 3:3

Beijing Sport University(Čína) - Čáslav

Moc,Houfek,Varga

M.Málek - Růžička,Vejrosta,Houfek,Šolta,Lanc,Nykodým,Hybler,Olah,Koryčánek,Moc,Varga