U14 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Zápas proti Jihlavě měl úroveň

Jihlava hraje nejvyšší soutěž starších žáků na Moravě a v zimním přátelském zápase čáslavský tým U14 pěkně vyučila...

Hosté z Jihlavy vstoupili do zápasu lépe a už ve 3.minutě se rozvlnila síť domácí brány.Z obdržené branky jsme se rychle oklepali.

Začalo se nám dařit udržet míč,ubránit hostující hráče a hlavně ohrozit  soupeřovu bránu.

K obratu ve skóre zavelel nejdříve malý psík,který vběhnul na travnatou plochu hřiště a na chvíli přerušil zápas.Pak to byla dvojice Vančura - Rais.Vančura nahrával a Rais skóroval.Obrat na 2:1 mohl v závěru poločasu vylepšit znovu Rais,ale brankaře ve vyložené šanci nepřekonal.

Ve druhé polovině zápasu už více dominovali hráči Jihlavy.Dvěma slepenými góly otočili na 2:3 a to našim borcům vzalo hodně sil.Jiskřičku naděje znovu vykřesal Rais,který po přihrávce M.Málka zkompletoval svůj hatrick.

Bohužel,to bylo z naší strany vše a hosté si zbytek zápasu v klidu pohlídali

FC Vysočina Jihlava

Rais 3