U14 Starší žáci

PŘIHLÁSIT SE

Znovu výhra na penalty

Foto Pavla Hájková

Ideální počasí na fotbal, dobrý trávník a chuť všech borců hrát fotbal. To byl základ pro fotbalové představení, plné nebezpečných situací před oběma bránami a dramatická zápletka našla rozuzlení až po poslední penaltě.

1:0, útočná kombinace Resl - Holý - Dražinovský překonal brankáře hostů

1:1, váhavé a zdlouhavé vyvážení míče od domácí brány potrestali hosté ihned po zisku přesnou střelou do šibenice

2:1, po několika minutovém tlaku na bránu hostů přichází aktivní snaha Holého a Klinkáčka a míč se dostane do brány po odrazu od jednoho z hráčů Benešova

Reslovu penaltu zlikviduje pěkným zákrokem hostující gólman

2:2, asi nejvyšší hráč na hřišti bere odpovědnost na sebe a v úplném závěru vyrovná

Penalty 4:2 : Paták, Holý, Jeřábek - proměnili,Břinčil těsně nad, Vondra při důležitě a rozhodující nezaváhal.

Jeřicha jednu penaltu zneškodnil a další penalta minula bránu

Oboustranně velmi útočně laděné utkání ve kterém se hráči předháněli v zahazování vypracovaných šancí. Zápas mohl klidně skončit 6:6 a tak o druhém bodu rozhodovaly penalty.

SK Benešov

34. Dražinovský, 62. vlastní

Penalty 4:2

ŽK - 80. Jeřábek