U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

62. ročník Tománkova memoriálu Havl.Brod

Sobota

V první den turnaje nás čekali zápasy ve skupině. Podařilo se nám uhrát druhé místo v naší pětičlenné skupině.

FK Čáslav - FK Spišská Nová Ves  2:0 (0:0)

Branky: 16' Miláček, 24' Gonda

V úvodním utkání jsme poměřili síly s mužstvem ze Slovenska FK Spišská Nová Ves. Soupeř byl více aktivní a držel míč, ale nedokázal svoje možnosti využít. Naopak naše mužstvo bylo maximálně efektivní a svoje šance využilo. Zápas jsme tedy vyhráli 2-0.

FC Tempo Praha - FK Čáslav  2:0 (1:0)

V druhém zápase jsme narazili na pražský tým FC Tempo Praha. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, leč jsme nebyli tak produktivní jako v předchozím zapáse. Následoval trest v podobě branky Tempa na 0-1!  Druhý poločas si modřanský tým už své vedení pohlídal a přidal i pojišťovací branku.

FK Čáslav - FC Vysočina Jihlava  0:3 (1:0)

Třetí zápas jsme hráli s favoritem celého turnaje z FC Vysočina Jihlava. Jihlava byla po celé utkání lepší a zaslouženě  zvítězila 0-3.

SK Hanácká Slávia Kroměříž - FK Čáslav  3:4 (2:3)

Branky: 2Miláček, 6' Březina, 8' Březina, 18' Březina

V posledním zápase ve skupině nás prověřilo mužstvo SK Hanácká Slavia Kroměříž. Zápas byl bohatý na branky. V utkání jsme vždy vedli a tak se dá říci, že jsme vyhráli zaslouženě, i když se nám zápas z fotbalového  hlediska povedl nejméně.

Neděle

FK Čáslav - FC Slovan Havlíčkův Brod  1:0 (0:0)

Branky: 25' Miláček

Ve čtvrtfinále nás čekalo domácí mužstvo z Havlíčkova Brodu. Zápas rozhodla jediná branka Štěpána Miláčka.

FKM Karlova Ves Bratislava  2:0 (1:0)

V semifinále jsme narazili na tým ze Slovenska FKM Karlova Ves Bratislava. Soupeř zvládl celkově zápas lépe a zaslouženě postoupil do finále.

1.FC Viktorie Přerov - FK Čáslav  4:1  (1:1)

Branky: 8' Mužátko

Do boje o třetí místo v turnaji nás čekalo mužstvo z Přerova. Do zápasu jsme vstoupili dobře, když nás poslal v 8´ do vedení Dominik Mužátko. Zlomový moment utkání přišel na konci  prvního poločasu, když jsme si dali prakticky vlastní gól a přišli o poločasové vedení. Soupeře tento moment psychicky povzbudil a začal být nebezpečný. Bohužel u našeho mužstva to mělo opačný efekt. Nakonec tým z Přerova zvítězil 1-4 a radoval se z třetího místa.

Celkově se dá říci, že nám turnaj vyšel po výsledkové stránce až na poslední zápas o třetí místo. Co se týče herního projevu našeho týmu, tak se potvrdilo co jsem předesílal. Naše nerozehranost a  hráčské složení v turnaji hrálo velkou roli v herním projevu. Pokud mám hodnotit individuální výkon hráčů, tak bych vyzvedl našeho brankáře Míru Vlčka. Samozřejmě děkujeme za podporu rodičů na turnaji.

4. místo

62. ročník Tománkova memoriálu

Vlček, Duras, Březina, Nykodým, Válek, Štoček, Mužátko, Nový, Gonda, Machů, Miláček, Krška, Šveřepa, Kmoníček, Jeřábek, Vondra, Kraj, Trtík, Klepáč