ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

62. ročník Tománkova memoriálu Havl.Brod

Sobota

V první den turnaje nás čekali zápasy ve skupině. Podařilo se nám uhrát druhé místo v naší pětičlenné skupině.

FK Čáslav - FK Spišská Nová Ves  2:0 (0:0)

Branky: 16' Miláček, 24' Gonda

V úvodním utkání jsme poměřili síly s mužstvem ze Slovenska FK Spišská Nová Ves. Soupeř byl více aktivní a držel míč, ale nedokázal svoje možnosti využít. Naopak naše mužstvo bylo maximálně efektivní a svoje šance využilo. Zápas jsme tedy vyhráli 2-0.

FC Tempo Praha - FK Čáslav  2:0 (1:0)

V druhém zápase jsme narazili na pražský tým FC Tempo Praha. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, leč jsme nebyli tak produktivní jako v předchozím zapáse. Následoval trest v podobě branky Tempa na 0-1!  Druhý poločas si modřanský tým už své vedení pohlídal a přidal i pojišťovací branku.

FK Čáslav - FC Vysočina Jihlava  0:3 (1:0)

Třetí zápas jsme hráli s favoritem celého turnaje z FC Vysočina Jihlava. Jihlava byla po celé utkání lepší a zaslouženě  zvítězila 0-3.

SK Hanácká Slávia Kroměříž - FK Čáslav  3:4 (2:3)

Branky: 2Miláček, 6' Březina, 8' Březina, 18' Březina

V posledním zápase ve skupině nás prověřilo mužstvo SK Hanácká Slavia Kroměříž. Zápas byl bohatý na branky. V utkání jsme vždy vedli a tak se dá říci, že jsme vyhráli zaslouženě, i když se nám zápas z fotbalového  hlediska povedl nejméně.

Neděle

FK Čáslav - FC Slovan Havlíčkův Brod  1:0 (0:0)

Branky: 25' Miláček

Ve čtvrtfinále nás čekalo domácí mužstvo z Havlíčkova Brodu. Zápas rozhodla jediná branka Štěpána Miláčka.

FKM Karlova Ves Bratislava  2:0 (1:0)

V semifinále jsme narazili na tým ze Slovenska FKM Karlova Ves Bratislava. Soupeř zvládl celkově zápas lépe a zaslouženě postoupil do finále.

1.FC Viktorie Přerov - FK Čáslav  4:1  (1:1)

Branky: 8' Mužátko

Do boje o třetí místo v turnaji nás čekalo mužstvo z Přerova. Do zápasu jsme vstoupili dobře, když nás poslal v 8´ do vedení Dominik Mužátko. Zlomový moment utkání přišel na konci  prvního poločasu, když jsme si dali prakticky vlastní gól a přišli o poločasové vedení. Soupeře tento moment psychicky povzbudil a začal být nebezpečný. Bohužel u našeho mužstva to mělo opačný efekt. Nakonec tým z Přerova zvítězil 1-4 a radoval se z třetího místa.

Celkově se dá říci, že nám turnaj vyšel po výsledkové stránce až na poslední zápas o třetí místo. Co se týče herního projevu našeho týmu, tak se potvrdilo co jsem předesílal. Naše nerozehranost a  hráčské složení v turnaji hrálo velkou roli v herním projevu. Pokud mám hodnotit individuální výkon hráčů, tak bych vyzvedl našeho brankáře Míru Vlčka. Samozřejmě děkujeme za podporu rodičů na turnaji.