U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Ani na popáté na jaře se nepodařilo z venkovního utkání přivést body

Jak se nám v jarních utkáních doma daří (čtyři výhry + jedna remíza), venku je to úplně opačně (pět proher). Je fakt, že do ukání v Bydžově jsme nastupovali ne v úplně optimální kondici, někteří hráči pro zranění chyběli, někteří nastoupili s drobnými šrámy, ale to k fotbalu také patří. V 1. poločase jsem se ještě díky dobré práci obranné čtveřice + brankáře drželi. Ve 2. poločase nás potopily dvě hrubé individuální chyby, což utkání rozhodlo. Dopředu jsme bohužel tentokrát neuhráli nic.

Nyní nás čeká turnaj v Německu. Doufám, že se dáme zdravotně dohromady, aby si kluci rozlučku s žákovskou kategorií, někteří i s čáslavským dresem, naplno užili.

RMSK Cidlina

Tlustý J. - Tvrdý, Svoboda, Kubín, Norek - Tlustý T. - Vosáhlo (50´Hlavinka), Růžek (36´Houfek), Moc (36´Žiško), Howard - Kotrba