U15 Starší žáci

Brzké vyloučení v 2. poločase vzalo naději na přijatelný výsledek

V Jablonci jsme chtěli hrát aktivně, soupeře napadat, po zisku míče byl plán jít rychle do protiútoku. V 1. poločase se plán celkem dařil, i když vyšší kvalita na míči by naše akce podpořila ještě více. Gól jsme obdrželi po řetězci 3 individuálních chyb. My jsme některé nadějné situace ke vstřelení branky také měli, bohužel jsme je úspěšně nevyřešili. Druhý poločas výrazně ovlivnilo vyloučení Lukáše Kubína ve 40. minutě, který nezachytili náběh soupeře za obranu a následný nájezd řešil podražením zezadu...V oslabení nás soupeř zatlačil a 3 x dokázal skórovat. My jsme měli v 2. poločase jednu gólovku, kdy se Míšek individuálně prosadil až před golmana domácích, levačkou však mířil vedle.