LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Cečko po přestřelce vyhrálo poslední utkání sezóny

Pohárové utkání začalo pro hosty dost překvapivě, když ve čtvrté minutě prohrávali 2:0. Obě branky vstřelil důrazný Beznoska. Opaření hosté se vzpamatovali až po prvním střídání. Houfek přetavil dvě přihrávky Vondry a bylo srovnáno. Beznoska sice dokázal ještě jednou strhnout vedení na stranu Zruče, jenže Vondra vyrovnal a Klepáč s Kotrbou hosty poslali do poločasového vedení o dva góly.

Druhý poločas již byl plně v režii hostů. Sice několikrát pustili domácí hráče do šancí, ale skóre narůstalo hlavně na druhé straně. postupně se prosadili Hlavinka, Kotrba, opět Hlavinka, Zoul a Vondra.

Dnešní utkání bylo pro mě zklamáním. Soupeře jsme podcenili nebo nás fotbal vůbec nebavil. Kluci ze Zruče byli větší a rychlejší a my jsme si s tím dlouho nedovedli poradit. Měřítko v první půli snesl jen Vondra s Houfkem, dobré zákorky měl i Lacman. Druhá půle byla o něco lepší, ale pořád to bylo málo.

5 : 10
(3 : 5)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

2´, 4´a 18´ Beznoska, 39´Vörös, 52´Mach - 12´ a 17´ Houfek, 24´ a 64´Vondra,  32´a 49´ Kotrba, 47´a 51´Hlavinka, 30´Klepáč, 62´ Zoul