U 15 C - Céčko si připsalo druhou výhru v soutěží, Janovicím nastřílelo desítku

První poločas hosté stíhali bránit a domácím dovolili jen dvě branky. Obě vstřelil po samostatných akcích kapitán Kotrba. Ve druhé půli již uhlířskojanovičtí nestíhali a střelci céčka se činili. V poslední minutě završil Lukáš Trtík desítku a hosté se vrací s nelichotivím výsledkem.

Kluci pojmuli utkání jako velkou zábavu. Trenér někdy neví, jestli se má smát nebo brečet. Na jednu stranu je super, že se na hřišti bavíme. Každý si dovolí kličku, skoro každý si dá gól. Hodně útočíme, chyby většinou úspěšně napravíme. Na stranu druhou je úroveň okresu bída. Kluci dají desítku, moc se u toho nenadřou a pak si ještě myslí, že jim to jde :).

10 : 1
(2 : 0)

FK Uhlířské Janovice

10´, 16´, 44´ a 60´ Kotrba, 57´, 58´ a 59´ Hlavinka, 53´a 66´ Mezsároš, 70´Trtík